Certifikovaní partneři

Certifikovaní partneři jsou oficiálními obchodními partnery společnosti SEFIRA a jsou oprávněni k instalaci a implementaci produktů OBELISK.

Partneři2018-05-11T09:50:45+00:00

5P je společnost poskytující služby a řešení v oblasti návrhu, vývoje, implementace a servisu informačních systémů. Své služby poskytuje jak organizacím státní správy, tak i subjektům napříč celým podnikatelským spektrem. Zaměřuje se na zakázkový vývoj víceuživatelských informačních systémů s důrazem na snadnou obsluhu, přehlednost, dostupnost a bezpečné a konzistentní uložení dat. Zákazníkům dlouhodobě poskytujeme smluvně garantované servisní služby.

obelisk-partner-bach

Firma Bach system se již od roku 1994 specializuje na vývoj kvalitních softwarových aplikaci a cenově dostupných informačních systémů určených převážně pro podporu spisové a archivní služby v organizacích všech typů a velikostí. Díky propracované stavebnicové konstrukci a nejnovějším technologickým nástrojům, jsme schopni nabídnout optimální řešení pro malého zákazníka s několika málo zaměstnanci, stejně jako zajistit informační systém pro organizace, které spravují velké množství dokumentů.

obelisk-partner-caleum

Společnost Caleum byla založena v roce 2009 jako společnost s ručením omezeným a v roce 2012 se transformovala na akciovou společnost. Na počátku jsme se věnovali z velké části prodeji hardwaru, především oblasti datových center, a později jsme se zaměřili také na servisní služby. V současné době rozšiřujeme naše aktivity do dalších oblastí, jako jsou virtuální datová centra, cloudové služby, biometrický podpis, dohledové služby, kybernetická bezpečnost, software a informační systémy.

obelisk-partner-gapp

Společnosti GAPP System, spol. s r.o., se již od svého vzniku v roce 1994 úzce specializuje na problematiku dostupnosti informačních systémů, disaster recovery a avoidance, ukládání dat, jejich zabezpečení a archivaci. Společnost zajišťuje ochranu firemních dat a nepřetržitý přístup k nim a to prostřednictvím tradičních, ale i progresivních řešení, která umožňují zákazníkům výrazně snižovat rizika spojená s provozem informačních systémů a zvyšovat efektivitu vynakládaných finančních prostředků.

Společnost Onlio, a.s. je stabilní, dynamicky rostoucí a prosperující firma poskytující zákaznicky orientovaná softwarová řešení a konzultační služby v oblasti webových portálů, elektronického obchodu, webové komunikace a webových aplikací šitých na míru. Posláním společnosti je napomoci podnikatelským subjektům k využití plného potenciálu Internetu a webových technologií s cílem maximalizace jejich konkurenční schopnosti na lokálních i globálních trzích.

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme již od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA.

Společnost Sabris poskytuje služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného Support centra a centra sdílených služeb. Orientuje se na odborné poradenství, business řešení a služby, které společnostem přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich výkonnost a prosperitu. Se zákazníky buduje dlouhodobá partnerství založená na otevřené komunikaci a vzájemné důvěře. Tento přístup vystihuje náš firemní slogan: „friendly professional“.

obelisk-partner-syscom

Firma SYSCOM Software, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 transformací ze společnosti SYSCOM s. r. o., která působila na našem trhu od roku 1990. Společnost se zaměřuje na dodávky komplexních řešení v oblasti informačních systémů a dalších IT služeb. Hlavní činností společnosti je vývoj softwaru na zakázku pro státní správu, vývoj a realizace IT řešení na míru podle individuálních potřeb všech klientů, ve veřejné i komerční sféře.